Gospodarstwo agroturystyczne w Szczypiornie koło Pomiechówka zaprasza!

Noclegi

Jest takie urocze miejsce blisko Warszawy (ok 40 km), które pozwoli Wam uciec od miejskiego zgiełku, choć na chwilę… jest to Nasze gospodarstwo agroturystyczne, które na pewno przypadnie Wam do gustu.

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Noclegi w gospodarstwie agroturystycznym nad Wkrą koło Pomiechówka? Czemu nie?!

Zapraszamy na wypoczynek nad Wkrą

Kameralne miejsce z niewielką liczbą pokoi… Nasze gospodarstwo oferuje na ten moment 5 pokoi. Pokoje wyposażone są w łazienki i TV.                                                   

W pokojach  mogą  przenocować maksymalnie 4 osoby. Minimalnie przyjmujemy dwie osoby …  Pokoje (nr 1,2 i 3) mają dwa łóżka pojedyncze oraz rozkładaną sofę  dwuosobową. Czwarty pokój ma łóżko pojedyncze oraz rozkładaną sofę  dwuosobową, a piąty pokój spore łóżko (dwuosobowe) oraz rozkładaną sofę. Budynek jest parterowy, nie trzeba pokonywać żadnych schodów, więc jest bezpieczny dla dzieci i osób starszych. Pokój 1,2,3 mają swoje własne łazienki, a pokoje 4 i 5 wspólną na korytarzu.

Wszyscy goście mają dostęp do w pełni wyposażonej kuchni, w której można przygotować dla siebie pyszny posiłek.  Nasze gospodarstwo agroturystyczne to oddzielny budynek mieszkalny parterowy, z dużą salą z kominkiem, w której można zorganizować kameralne przyjęcie okolicznościowe.

Oferujemy śniadania, obiady lub coś  smacznego na grilla…szczególnie dla większych grup znajomych, które u Nas przebywają…

Noclegi nad Wkrą

agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi
agroturystyka szczypiorno pomiechówek noclegi

Nocleg w Naszym gospodarstwie agroturystycznym w Szczypiornie koło Pomiechówka to wyśmienity pomysł na weekendowy wypoczynek

Na pewno nie będziecie się tu nudzić!

kajaki -Wkra – ognisko- gry plenerowe – możliwość grillowania – wypoczynek w balii ogrodowej – spotkania pod altaną!

Idealne miejsce dla każdego

Jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi – posiadamy własny – może niezbyt wielki- plac zabaw… można się tu pohuśtać, poskakać na trampolinie, pobawić  w drewnianym domku lub ulepić cuda z piasku w piaskownicy. Mamy też trochę gier plenerowych – wspólnie z dziećmi można zagrać w kręgle ogrodowe, speedmitona, kubb, czy bule.

Ale najważniejsze, że 200 m od Nas płynie piękna, płytka, a więc i bezpieczna rzeka Wkra… a co najważniejsze – u Nas możecie wypożyczyć sprzęt kajakowy, aby popływać po Wkrze. Coraz popularniejsze spływy kajakowe Naszą piękną i urokliwą rzeką, przyciągają rzesze turystów. Bliskość Warszawy, krajobraz jak na mazurskiej Krutyni sprawia, że kilkugodzinne, a nawet całodniowe spływy Wkrą cieszą się ogromną popularnością.

Można się w niej spokojnie i bezpiecznie wykąpać.. choć miejsc do kąpieli na odcinku Joniec-Pomiechówek nie ma zbyt dużo – rzeka jest dość mocno zarośnięta przy brzegach – to u Nas (w Szczypiornie) jest trochę jeszcze piasku na brzegu, a więc i na plażowanie znajdziecie trochę przestrzeni.

Ciekawe miejsca na plażing to na pewno plaża Zawady, plaża przy Ośrodku wypoczynkowym Wiosełko, plaża w Kosewku (z boiskiem wielofunkcyjnym) oraz plaża w Pomiechówku….

A propos Pomiechówka – z dziećmi na pewno warto się tam wybrać, chociaż na pół dnia do parku w Dolinie Wkry- super miejsce, aby ciekawie spędzić tam trochę czasu…

Sama ścieżka edukacyjna jest bardzo ciekawa- można poznać wszystkie zwierzęta, które zamieszkują okoliczne pola, łąki, lasy czy rzekę we wszystkich porach roku…

Obowiązkowym punktem jest spacer w koronach drzew, obejrzenie OGROMNYCH motyli, czy zwierząt zrobionych z wikliny- jest ich całkiem sporo… możemy tu spotkać bobry w ich żeremiach, stado saren, łosia, czy dziki…

A dla najmłodszych przygotowano specjalne miejsce – strefę Wikingów – ze zjeżdżalnią do kulek, tyrolką czy tunelem do przejścia.

Dla bardziej aktywnych znajduje się tam także park linowy – z kilkoma trasami… jedną z nich jest trasa Malucha, dla młodszych dzieci.. ale pomyślano także o tych trochę większych, aby dostarczyć im adrenaliny… doświadczeni instruktorzy udzielą wszelkich wskazówek jak się zachować i co zrobić… tylko nie zapomnijcie o sportowym obuwiu!

Zatem – jak można zauważyć – jest u Nas sporo atrakcji, a więc koniecznie musicie Nas odwiedzić

Nocleg i nie tylko:

Nasza pozostała oferta

Szukasz noclegu?

Szczypiorno - Pomiechówek - gospodarstwo agroturystyczne