Warsztaty rekreacyjne dla grup zorganizowanych

warsztaty dla dzieci

U Nas pogracie w fajne gry plenerowe, spędzicie miło czas w otoczeniu pięknej przyrody, pogracie na gitarze przy ognisku

kajak z logo modrzewiowy zakątek pomiechówek wkra

Zachęcamy dzieci do aktywnego wypoczynku!

Modrzewiowy Zakątek to fantastyczne miejsce na spędzenie czasu przez dzieci

Zachęcamy szkoły i przedszkola do przyjazdu  do Nas. Nasz ogród to idealne miejsce na aktywny wypoczynek, stąd pomysł na animację czasu wolnego na świeżym powietrzu. Zapraszamy starsze grupy szkolne do organizacji spływów kajakowych u Nas, a później do wspólnego ogniska z kiełbaskami. Można też pograć w gry ogrodowe – kubb, kręgle ogrodowe, czy postrzelać z łuku…..

Młodsze grupy zachęcamy do wspólnych gier i zabaw w ogrodzie.

Starsze grupy zapraszamy na spływy kajakowe oraz ognisko!

Kajaki Wkra

kajak z logo modrzewiowy zakątek pomiechówek wkra
kajak z logo modrzewiowy zakątek pomiechówek wkra

Tylko u Nas zorganizujecie warsztaty:

Z animacji czasu wolnego

Młodsze grupy zapraszamy na warsztaty z animacji czasu wolnego! Z Nami nie będziecie się nudzić…. Mamy wiele ciekawych gier plenerowych dla młodszych i starszych. Nauczmy ich czegoś nowego, czegoś czego nie ma gdzie indziej. Zagrajmy wspólnie w kręgle ogrodowe, krokiet, möllky, kubb, postrzelajmy z łuku (mamy też takie na przyssawki dla małych dzieci) lub pobawimy się chustą animacyjną. Zapraszamy też na wspólne ognisko z kiełbaskami po skończonej zabawie…

Ekogiczne – hotel dla owadów pożytecznych

To Nasz pomysł na warsztaty edukacyjne dla młodszych dzieci!

Kto tu mieszka? Kto jest pożyteczny w naszych ogrodach, na łąkach? Dlaczego warto dbać o świat zwierząt? Po co im w ogóle hotele? Spotkanie ze światem owadów to wspaniała przygoda, szczególnie dla młodszych dzieci…. Sprawdzimy czym jest ten „hotel” dla owadów, zajrzymy do ula….. porozmawiamy sobie troszkę o magicznym świecie pszczół, trzmieli, biedronek…. Na koniec zrobimy pamiątkę: zawieszkę lub magnes w kształcie ulubionego owada, którego ozdobimy techniką decoupage!

Zapraszamy przedszkola i szkoły na wiosnę i na jesieni

Okazjonalnie przygotowuje też warsztaty rodzinne. Jest to świetny pomysł, aby wspólnie stworzyć coś kreatywnego wspólnie ze swoimi pociechami. Informacje zamieszamy na fb, więc koniecznie Nas polubcie!

Najczęściej wspólnie tworzymy stroiki świąteczne, ozdabiamy różne drewniane przedmioty techniką decoupage, tworzymy świece zapachowe lub swój prywatny las w słoiku!

Zapraszamy:)

 

Warsztaty rekreacyjne- dla kogo?

Nasza pozostała oferta

aby dzieci się nie nudziły.....

animacja czasu wolnego Szczypiorno - Pomiechówek